Capitolbet Para Yatırımı

Capitolbet Para Yatırımı
Capitolbet Para Yatırımı Capitolbet Para Yatırımı yatırım teknikleri arasında havale, çevrimiçi ödeme sistemleri, kredi kartı ve kripto para tekniklerine yer vermiştir.

Capitolbet Para Yatırımı

Capitolbet Para Yatırımı yatırım teknikleri arasında havale, çevrimiçi ödeme sistemleri, kredi kartı ve kripto para tekniklerine yer vermiştir. Hesabınıza yatırım gerçekleştirme için kendi isminize açılan hesapları kullanmanız istenir. Yatırım limitleri ve kuralları doğrultusunda gerçekleştireceğiniz ödemeler 15 dakika içerisinde hesaplarınıza aktarılır. Capitolbet yatırım teknikleri arasında yer alan tekniklerin bütününü kullanabilirsiniz.

Capitolbet Papara ile Para Yatırma: Papara hızlı ve kolay yatırım yapabileceğiniz çevrimiçi ödeme sistemidir. Bu tekniği kullanarak ödeme gerçekleştirme için ilk önce papara hesabı oluşturmanız gerekiyor. Papara hesabını resmî sitesinden kısa vakitte oluşturabilirsiniz. Papara sitesine giriş yaparak hesap oluştur butonuna tıklayabilirsiniz. Kayıt olmak için telefon numarası, E-posta adresi ve sosyal paylaşım ağlarını kullanabilirsiniz.

Papara hesaplarınızı oluşturduktan sonra siteye yatırım gerçekleştirme için para transferi yapılabilirsiniz. Havale/EFT tekniklerini kullanarak papara hesaplarınıza para yatırabilirsiniz. Capitolbet yatırımı gerçekleştirme için hesaplarınıza giriş yaparak para yatır butonuna tıklayın. Kullanabileceğiniz ödeme teknikleri arasından papara tekniğini seçerek yatırım formunu açabilirsiniz. Formda dilenen papara hesap verileri ve tutar girdikten sonra onay sunarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Capitolbet Cepbank ile Para Yatırma: Cepbank tekniği ile yatırım gerçekleştirme için internet programı tespit edilen bütün banka hesaplarını kullanabilirsiniz. Mobil program üzerinden para gönderme sayfasını açarak formu doldurmanız gerekiyor. Daha sonra Capitolbet hesaplarınızdan yatırım formunu açarak kimlik numarası ile işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Capitolbet Kredi Kartı ile Para Yatırma: Mastercard ve VISA kart ile siteye günün her vaktinde yatırım yapılabilirsiniz. Para yatırma alternatifleri arasından kredi kartı tekniğine tıklayarak yatırım formunu açabilirsiniz. Yatırım formunda kredi kartı numarası, CVC kodu, kart sahibi ve tutar verilerini doğru şekilde girdikten sonra onay verin. SMS yolu ile gönderilen itimatlı kodunu sitede açılan ekrana aratarak yatırım yapılabilirsiniz.

Capitolbet Btc ile Para Yatırma: btc siteye yatırım gerçekleştirme için kullanabileceğiniz tek kullanımlık sanal karttır. Güvenilir bir ödeme tekniği tespit edilen sanal kartları btc resmî sitesinden satın alabilirsiniz. Sanal kartlar 15 Euro, 50 Euro gibi farklı tutarlarda satılır. Kart satın aldıktan sonra bütün verileri SMS yolu ile gönderilir. Btc kart satın alabilmek için resmî sitesinden müşteri hizmetleri ile etkileşime geçmeniz gerekiyor.

Satın aldığınız sanal kartla yatırım gerçekleştirme için hesaplarınıza giriş yapın ve para yatırma teknikleri arasından Capitolbet Giriş btc tekniğini seçin. Yatırım formunda kart verilerinizi girmeniz gerekiyor. 16 haneli itimatlı kodunu yatırım formuna girdikten sonra onay sunarak yatırım yapılabilirsiniz. Sanal kartlar tek kullanımlık bulunduğu için aynı kartla ikinci kez işlem yapamazsınız.

Bitcoin ile Para Yatırma: Bitcoin çevrimiçi ödeme gerçekleştirme için kullanabileceğiniz dijital para birimidir. Bitcoin resmî sitesinden kendi isminize bir hesap yaratarak Bitcoin satın alabilirsiniz. Capitolbet hesaplarınıza giriş yaparak Bitcoin tekniğini seçebilir ve yatırım yapılabilirsiniz. Yatırım formunda Bitcoin cüzdan numarasını girmeniz gerekiyor. Cüzdan numarasını Bitcoin hesaplarınız bulabilir ve kopyalayarak yatırım formuna yapıştırabilirsiniz.

QR Kod ile Para Yatırma: QR kod ile mobil programı tespit edilen bütün banka hesaplarını kullanarak yatırım yapılabilirsiniz. Mobil program üzerinden QR kod ile para gönderme sayfasını açarak formu doldurabilirsiniz. Sitede açacağınız yatırım formunda kod ekranı açılacaktır. Telefon kamerası ile kodu eşleştirmeniz ardındanda işleminiz onaylanır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*